Spillerstatistikk

Kamper, mål, målpoeng og kort per spiller
Spiller KSInnUtMålStr.Sm.Ass.PP/KGR
Øystein Øvretveit1011000000,0000
Ulrik Tillung Fredriksen504824300030,0620
Sondre Sørløkk8973164913007200,2230
Solomon Owusu2217515200020,0920
Simen Rafn213154593880117250,12140
Sigurd Kvile4132913100010,0250
Samuel Ruben Leach Holm1916310100340,2110
Salim Laghzaoui2511148000110,0400
Oscar Skari-Hansen1010000000,0000
Max Nilsson161152210130,1940
Martin Børsheim353501100010,0350
Liam Christopher West5231000000,0000
Leonard Owusu4337610200130,0770
Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez14684200130,2110
Joachim Nysveen3030000000,0000
Jakub Jezierski6151000000,0000
Isak Helstad Amundsen8713000000,0001
Henrik Skogvold655213347004110,1720
Gabriel Wesseh9363200240,4400
Fredrik Holmé212103300140,1930
Fanuel Ghebreyohannes207135000000,0040
Daniel Fritz Eid6557821200790,14100
Bryan Solhaug Fiabema5503200020,4010
Benjamin Thoresen Faraas248166400040,1730
Kennedy Ikechukwu Okpaleke8080000000,0000
25 spillere––––551145100–671

Et sammendrag av kampdata registrert hos ffksupporter.net. Informasjonen er ikke nødvendigvis komplett. Målgivende pasninger er registrert fra 2004-sesongen.

Copyright © ffksupporter.net 2003-2026 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

';

02/10/2026 22:34 | c46c77f6