Spillerstatistikk

Kamper, mål, målpoeng og kort per spiller
Spiller KSInnUtMålStr.Sm.Ass.PP/KGR
Simen Rafn213154593880117250,12140
Benjamin Thoresen Faraas248166400040,1730
Sondre Sørløkk8973164913007200,2230
Salim Laghzaoui2511148000110,0400
Fanuel Ghebreyohannes207135000000,0040
Henrik Skogvold655213347004110,1720
Sigurd Kvile4132913100010,0250
Kennedy Ikechukwu Okpaleke8080000000,0000
Daniel Fritz Eid6557821200790,14100
Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez14684200130,2110
Gabriel Wesseh9363200240,4400
Leonard Owusu4337610200130,0770
Jakub Jezierski6151000000,0000
Max Nilsson161152210130,1940
Solomon Owusu2217515200020,0920
Joachim Nysveen3030000000,0000
Liam Christopher West5231000000,0000
Samuel Ruben Leach Holm1916310100340,2110
Ulrik Tillung Fredriksen504824300030,0620
Isak Helstad Amundsen8713000000,0001
Oscar Skari-Hansen1010000000,0000
Øystein Øvretveit1011000000,0000
Bryan Solhaug Fiabema5503200020,4010
Fredrik Holmé212103300140,1930
Martin Børsheim353501100010,0350
25 spillere––––551145100–671

Et sammendrag av kampdata registrert hos ffksupporter.net. Informasjonen er ikke nødvendigvis komplett. Målgivende pasninger er registrert fra 2004-sesongen.

Copyright © ffksupporter.net 2003-2026 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

';

02/10/2026 22:34 | c46c77f6