Spillerstatistikk

Kamper, mål, målpoeng og kort per spiller
Spiller KSInnUtMålStr.Sm.Ass.PP/KGR
Øystein Øvretveit5411000000,0000
Ulrik Tillung Fredriksen625936300030,0530
Sondre Sørløkk10887215817009260,2450
Solomon Owusu3024620200020,0730
Simen Rafn251184675180120280,11150
Sigurd Kvile48351313100010,0250
Samuel Ruben Leach Holm2217510100450,2310
Salim Laghzaoui30141610200240,1300
Oscar Skari-Hansen1010000000,0000
Ole Langbråten2110000000,0000
Max Nilsson171162210130,1840
Martin Børsheim434301100010,0250
Liam Christopher West6332000000,0000
Leonard Owusu5245713200130,0670
Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez209115410150,2510
Joachim Nysveen3030000000,0000
Jakub Jezierski8352000110,1300
Isak Helstad Amundsen9723000000,0001
Henrik Skogvold7961183811006170,2230
Gabriel Wesseh11474200240,3600
Fredrik Holmé242314400150,2140
Fanuel Ghebreyohannes2410146000110,0440
Daniel Fritz Eid776314224008120,16120
Chris Irénée Ntamack Pondy1010000000,0000
Bryan Solhaug Fiabema6513200020,3310
Benjamin Thoresen Faraas29131678102100,3430
Kennedy Ikechukwu Okpaleke8080000000,0000
27 spillere––––743159133–761

Et sammendrag av kampdata registrert hos ffksupporter.net. Informasjonen er ikke nødvendigvis komplett. Målgivende pasninger er registrert fra 2004-sesongen.

Copyright © ffksupporter.net 2003-2026 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

';

02/10/2026 22:34 | c46c77f6