Spillerstatistikk

Kamper, mål, målpoeng og kort per spiller
Spiller KSInnUtMålStr.Sm.Ass.PP/KGR
Simen Rafn251184675180120280,11150
Sondre Sørløkk10887215817009260,2450
Daniel Fritz Eid776314224008120,16120
Henrik Skogvold7961183811006170,2230
Samuel Ruben Leach Holm2217510100450,2310
Benjamin Thoresen Faraas29131678102100,3430
Gabriel Wesseh11474200240,3600
Salim Laghzaoui30141610200240,1300
Fanuel Ghebreyohannes2410146000110,0440
Fredrik Holmé242314400150,2140
Jakub Jezierski8352000110,1300
Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez209115410150,2510
Leonard Owusu5245713200130,0670
Max Nilsson171162210130,1840
Kennedy Ikechukwu Okpaleke8080000000,0000
Bryan Solhaug Fiabema6513200020,3310
Chris Irénée Ntamack Pondy1010000000,0000
Isak Helstad Amundsen9723000000,0001
Joachim Nysveen3030000000,0000
Liam Christopher West6332000000,0000
Martin Børsheim434301100010,0250
Ole Langbråten2110000000,0000
Oscar Skari-Hansen1010000000,0000
Sigurd Kvile48351313100010,0250
Solomon Owusu3024620200020,0730
Ulrik Tillung Fredriksen625936300030,0530
Øystein Øvretveit5411000000,0000
27 spillere––––743159133–761

Et sammendrag av kampdata registrert hos ffksupporter.net. Informasjonen er ikke nødvendigvis komplett. Målgivende pasninger er registrert fra 2004-sesongen.

Copyright © ffksupporter.net 2003-2026 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

';

02/10/2026 22:34 | c46c77f6