Spillerstatistikk

Kamper, mål, målpoeng og kort per spiller
Spiller KSInnUtMålStr.Sm.Ass.PP/KGR
Isak Helstad Amundsen8623000000,0001
Kennedy Ikechukwu Okpaleke8080000000,0000
Benjamin Thoresen Faraas28131578102100,3630
Bryan Solhaug Fiabema5413100010,2010
Chris Irénée Ntamack Pondy1010000000,0000
Daniel Fritz Eid766214224007110,14120
Fanuel Ghebreyohannes2310136000110,0440
Fredrik Holmé232214400150,2240
Gabriel Wesseh10373100120,2000
Henrik Skogvold7861173811006170,2230
Jakub Jezierski7251000110,1400
Joachim Nysveen3030000000,0000
Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez199105410150,2610
Leonard Owusu5145613200130,0670
Liam Christopher West5232000000,0000
Martin Børsheim424201100010,0250
Max Nilsson171162210130,1840
Ole Langbråten2110000000,0000
Oscar Skari-Hansen1010000000,0000
Salim Laghzaoui30141610200240,1300
Samuel Ruben Leach Holm211659100450,2410
Sigurd Kvile48351313100010,0250
Simen Rafn251184675180120280,11150
Solomon Owusu2923619200020,0730
Sondre Sørløkk10786215717009260,2440
Ulrik Tillung Fredriksen625936300030,0530
Øystein Øvretveit5411000000,0000
27 spillere––––723157129–751

Et sammendrag av kampdata registrert hos ffksupporter.net. Informasjonen er ikke nødvendigvis komplett. Målgivende pasninger er registrert fra 2004-sesongen.

Copyright © ffksupporter.net 2003-2026 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

';

02/10/2026 22:34 | c46c77f6