Spillerstatistikk

Kamper, mål, målpoeng og kort per spiller
Spiller KSInnUtMålStr.Sm.Ass.PP/KGR
Bryan Solhaug Fiabema7614300030,4310
Benjamin Thoresen Faraas30131778102100,3330
Gabriel Wesseh12575200240,3300
Sondre Sørløkk109882158170010270,2550
Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez219125410150,2410
Samuel Ruben Leach Holm2318511100450,2220
Henrik Skogvold8061193811006170,2130
Fredrik Holmé252414400150,2040
Max Nilsson181262210130,1740
Daniel Fritz Eid776314224008120,16120
Salim Laghzaoui30141610200240,1300
Jakub Jezierski8352000110,1300
Simen Rafn251184675180120280,11150
Solomon Owusu3125621200020,0630
Leonard Owusu5345813200130,0670
Ulrik Tillung Fredriksen635946300030,0530
Fanuel Ghebreyohannes2511146000110,0440
Martin Børsheim444401100010,0250
Sigurd Kvile48351313100010,0250
Kennedy Ikechukwu Okpaleke8080000000,0000
Chris Irénée Ntamack Pondy1010000000,0000
Isak Helstad Amundsen10823000000,0001
Joachim Nysveen3030000000,0000
Liam Christopher West7433000000,0000
Ole Langbråten2110000000,0000
Oscar Skari-Hansen1010000000,0000
Øystein Øvretveit5411000000,0000
27 spillere––––753160135–771

Et sammendrag av kampdata registrert hos ffksupporter.net. Informasjonen er ikke nødvendigvis komplett. Målgivende pasninger er registrert fra 2004-sesongen.

Copyright © ffksupporter.net 2003-2026 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

';

02/10/2026 22:34 | c46c77f6