Spillerstatistikk

Kamper, mål, målpoeng og kort per spiller
Spiller KSInnUtMålStr.Sm.Ass.PP/KGR
Simen Rafn252185675180120280,11150
Daniel Fritz Eid786414225008130,17120
Leonard Owusu5345813200130,0670
Martin Børsheim454501100010,0250
Sigurd Kvile48351313100010,0250
Sondre Sørløkk110882258170010270,2550
Fanuel Ghebreyohannes2612147000110,0440
Fredrik Holmé252414400150,2040
Max Nilsson191363210130,1640
Benjamin Thoresen Faraas311417810102120,3930
Henrik Skogvold8162193912006180,2230
Solomon Owusu3125621200020,0630
Ulrik Tillung Fredriksen646046300030,0530
Samuel Ruben Leach Holm2418611100450,2120
Bryan Solhaug Fiabema7614300030,4310
Jakub Jezierski9452000110,1110
Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez2210125410260,2710
Kennedy Ikechukwu Okpaleke8080000000,0000
Chris Irénée Ntamack Pondy1010000000,0000
Gabriel Wesseh13585300250,3800
Isak Helstad Amundsen11924000000,0001
Joachim Nysveen3030000000,0000
Liam Christopher West8443000000,0000
Ole Langbråten2110000000,0000
Oscar Skari-Hansen1010000000,0000
Salim Laghzaoui31141710200240,1300
26 spillere––––803161141–781

Et sammendrag av kampdata registrert hos ffksupporter.net. Informasjonen er ikke nødvendigvis komplett. Målgivende pasninger er registrert fra 2004-sesongen.

Copyright © ffksupporter.net 2003-2026 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

';

02/10/2026 22:34 | c46c77f6