Spillerstatistikk

Kamper, mål, målpoeng og kort per spiller
Spiller KSInnUtMålStr.Sm.Ass.PP/KGR
Simen Rafn253185685180120280,11150
Daniel Fritz Eid796514235008130,16130
Leonard Owusu5345813200130,0670
Martin Børsheim464601100010,0250
Max Mattias Nilsson201463210130,1550
Sigurd Kvile48351313100010,0250
Sondre Sørløkk110882258170010270,2550
Fanuel Ghebreyohannes2713147000110,0440
Fredrik Holmé252414400150,2040
Benjamin Thoresen Faraas321418810102120,3830
Henrik Skogvold8263193912006180,2230
Solomon Owusu3226622200020,0630
Ulrik Tillung Fredriksen656146300030,0530
Samuel Ruben Leach Holm2519612100450,2020
Bryan Solhaug Fiabema8715300030,3810
Jakub Jezierski10462000110,1010
Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez2310135410260,2610
Chris Irénée Ntamack Pondy1010000000,0000
Gabriel Juty Wesseh14595300250,3600
Isak Helstad Amundsen121024000000,0001
Joachim Nysveen3030000000,0000
Kennedy Ikechukwu Okpaleke8080000000,0000
Liam Christopher West9544000000,0000
Ole Langbråten2110000000,0000
Oscar Skari-Hansen1010000000,0000
Salim Laghzaoui31141710200240,1300
26 spillere––––803161141–801

Et sammendrag av kampdata registrert hos ffksupporter.net. Informasjonen er ikke nødvendigvis komplett. Målgivende pasninger er registrert fra 2004-sesongen.

Copyright © ffksupporter.net 2003-2026 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

';

01/11/2026 12:48 | b490fc08