Spillerstatistikk

Kamper, mål, målpoeng og kort per spiller
Spiller KSInnUtMålStr.Sm.Ass.PP/KGR
Simen Rafn213154593880117250,12140
Sondre Sørløkk8973164913007200,2230
Daniel Fritz Eid6557821200790,14100
Henrik Skogvold655213347004110,1720
Ulrik Tillung Fredriksen504824300030,0620
Leonard Owusu4337610200130,0770
Sigurd Kvile4132913100010,0250
Martin Børsheim353501100010,0350
Salim Laghzaoui2511148000110,0400
Benjamin Thoresen Faraas248166400040,1730
Solomon Owusu2217515200020,0920
Fredrik Holmé212103300140,1930
Fanuel Ghebreyohannes207135000000,0040
Samuel Ruben Leach Holm1916310100340,2110
Max Nilsson161152210130,1940
Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez14684200130,2110
Gabriel Wesseh9363200240,4400
Kennedy Ikechukwu Okpaleke8080000000,0000
Isak Helstad Amundsen8713000000,0001
Jakub Jezierski6151000000,0000
Bryan Solhaug Fiabema5503200020,4010
Liam Christopher West5231000000,0000
Joachim Nysveen3030000000,0000
Oscar Skari-Hansen1010000000,0000
Øystein Øvretveit1011000000,0000
25 spillere––––551145100–671

Et sammendrag av kampdata registrert hos ffksupporter.net. Informasjonen er ikke nødvendigvis komplett. Målgivende pasninger er registrert fra 2004-sesongen.

Copyright © ffksupporter.net 2003-2026 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

';

02/10/2026 22:34 | c46c77f6